Op vrijdag 3 december wordt er in Nederland op meer dan twintig plekken de Wereldgehandicaptendag georganiseerd ter gelegenheid van de 29e UN International Day Of Persons With Disabilities. In Den Haag organiseren de Stichting Den Haag Cares en Hockeyclub Klein Zwitserland diverse activiteiten voor mensen met een lichamelijke en/of geestelijke beperking.
Wereldgehandicaptendag is een initiatief dat de positie van mensen met een beperking onder de aandacht wilt brengen. Dit willen ze bereiken door diverse sportactiviteiten samen met vrijwilligers te initiëren.
Hockeyclub Klein Zwitserland organiseert een hockeyclinic onder begeleiding van professionele trainers. Den Haag Cares organiseert een Pier tot Pier strandwandeling. Vrijwilligers, ook van GroenLinks Den Haag, zullen zorgen voor de nodige begeleiding.
Den Haag Cares en Hockeyclub Klein Zwitserland roepen mensen met een lichamelijke en/of geestelijke beperkingvan de Regio Haaglanden op om zich aan te melden voor deze activiteiten.
Voor meer informatie en/of inschrijven kunt u terecht op http://www.wereldgehandicaptendag.nl/steden/denhaag.htm