Op het terrein van het Bezuidenhoutse Groene Oor, dat in eigendom is van de NS, is het nu een grote en gevaarlijke rommel. GroenLinks heeft al een aantal keer aan de bel getrokken dat er iets moet gebeuren in dit gebied. Er ligt nu veel puin en glas, wat onlangs een zeer vervelend ongeluk van een 14-jarige jongen veroorzaakte. De NS moet de grond voor 2016 saneren, maar GroenLinks wil dat het Groene Oor eerder wordt opgeruimd, dat het doorgaande fietspad snel weer open gaat en dat er samen met de bewoners een wijkpark wordt aangelegd.
Raadslid Arjen Kapteijns: “Er moet daar snel iets gebeuren. Bij omwonenden leven veel ideeën om van het Groene Oor een groen wijkpark te maken. GroenLinks wil dat de gemeente zich inzet om deze wens uit te laten komen.”
Kapteijns heeft het college gevraagd om met de NS en de welwillende bewoners om de tafel te gaan, de vragen zijn bijgevoegd.